Saareküla (Zelatsek) vanausuliste kogukonna nimekiri. 1927. aasta

Saareküla (Zelatsek) vanausuliste kogukonna nimekiri. 1927. aasta

Kirjeldus

Saareküla (Zelatsek) vanausuliste kogukonna nimekiri. 1927. aasta

Arhiivi toimik: EAA.5424.1.4 “Метрическая книга Желаченской старообрядческой общины Кастре-Вендавской волости Юрьевского уезда острова Пирисар”.

Книга пронумерована за печатью 3 января 1927 года (vaimulik Тимофей Алексеич Пенкин, esimees Т. Ильин, sekretär С. Кобылкин).

  1. Пенкин Тимофей Алексеич 10.06.1845

 

Антропова Агафия Алексеевна 03.04.1854

Антропов Яков Павлыч 17.10.1882

Антропова Марья Павловна (abikaasa) 22.07.1890

lapsed: Антропов Яков Яковлич 28.12.1912

Антропов Андрей Яковлич 01.03.1914

Антропова Евдокия Яковлевна 01.03.1919

Антропов Семен Яковлич 17.04.1921

Антропов Калинник Яковлич 22.07.1923

 

  1. Бабин Андрей Павлович 26.08.1858

Бабина Иринья Васильевна (abikaasa) 06.04.1855

Бабин Фадей Андреич (poeg) 12.08.1895

Бабина Екатерина Никифоровна (abikaasa) 24.11.1903

Бабина Евдокия Фадеевна (tütar) 12.08.1921 – kalmuline

Бабин Аверьян Фадеевич (poeg) 23.10.1923

 

  1. Боковнев Игнатий Трофимов 29.01.1884

Боковнева Анна Петровна (abikaasa) 03.02.1902

 

  1. Боковнев Трофим Федорович 19.09.1843 – kalmuline

Боковнева Варвара Яковлевна (abikaasa) 04.12.1855

Боковнев Павел Трофимыч (poeg) 07.12.1891

Боковнева Марфа Трофимовна (tütar) 04.07.1897

Боковнев Трофим Трофимыч (poeg) 23.07.1900

 

Боковнева Мария Федорова 22.07.1855 – kalmuline

 

  1. Гойдин Гордей Макаров 03.01.1857

Гойдина Агафия Федоровна (abikaasa) 24.02.1863

Гойдина Настасия Макарова (tema õde) 30.10.1840

 

  1. Гойдин Трофим Никифорыч 18.07.1882 – kalmuline

Гойдина Анна Лукантьевна

Гойдина Феврония Трофимовна (tütar) 25.06.1921

Гойдин Никита Трофимыч (poeg) 13.09.1922

Гойдина Татьяна Никифоровна (Trofimi õde, abielus) 13.01.1891

Гойдина Екатерина Никифоровна (Trofimi õde, abielus) 25.11.1901

 

Гойдин Иоаким Никифорыч 8.09.1893

Гойдина Степанида Ивановна (abikaasa) 13.11.1903

Гойдин Евгений Иоакимыч (poeg) 06.12.1922

 

  1. Гойдин Петр Никифорыч 24.11.1890

Гойдина Наталья Федотьевна (abikaasa) 26.08.1897

Гойдин Филипп Петрович (poeg) 17.12.1920

Гойдина Евдокия Петровна (tütar) 04.08.1923

 

  1. Гойдин Тимофей Лаврентьев 19.12.1874 – kalmuline

Гойдина Иринья Федотьева (abikaasa) 16.04.1880

lapsed: Гойдина Иринья Тимофеева 12.01.1904 – kalmuline

Гойдин Иван Тимофеевич 18.04.1912

Гойдин Маркиан Тимофеевич 18.10.1914

 

  1. Гойдин Артамон Лаврентьич 12.09.1864

Гойдин Сергей Артамоныч (poeg) 06.10.1903

Гойдина Евдокия Артамоновна (tütar, abielus) 01.05.1905

Гойдина Васса Артамоновна (tütar) 25.08.1907

Гойдин Платон Артамоныч (poeg) 14.11.1913

Гойдина Акулина Артамоновна (tütar) 13.06.1916

Гойдин Евстафий Артамоныч (poeg) 31.10.1894

Гойдина Наталья Павловна (abikaasa) 20.08.1894

Гойдина Домника Евстафеевна (tütar) 08.01.1923

Гойдина Наталья Евстафеевна (tütar) 26.08.1924

Гойдин Иван Евстафеевич (poeg) 08.05.1926

 

  1. Гойдин Арсений Никифорыч 05.05.1890

Гойдина Степанида Герасимовна (abikaasa) 11.11.1901

lapsed: Гойдина Иринья Арсентьевна 05.04.1920

Гойдина Анна Арсентьевна 29.01.1922

Гойдина Агафия Арсентьевна 29.01.1922

Гойдин Аникий Арсентьевич 18.11.1923

 

  1. Ершов Иван Осипович 31.01.1853

Ершова Акулина Ивановна (abikaasa) 31.06.1856

Ершов Федула Иваныч 05.04.1902

Ершова Мавра Артемьева (abikaasa) 03.05.1906

Ершов Василий Федулыч (poeg) 08.03.1925

 

  1. Жеребцова Зиновия Ивановна 30.10.1881

Жеребцова Федосья (tütar) 20.05.1909

 

  1. Захаров Иван Павлов 02.09.1877

Захарова Матрена Симонова (abikaasa) 09.11.1884

lapsed: Захаров Амельян Иваныч 08.08.1908

Захаров Яков Иваныч 09.10.1910

Захаров Фока Иваныч 22.09.1911

Захарова Ульяна Ивановна 04.03.1913

Захарова Парасковья Ивановна 28.10.1918

Захаров Фома Иваныч 06.10.1919

Захаров Естафий Иваныч 21.10.1922

 

Захарова Варвара Савельева 04.12.1845 – kalmuline

 

  1. Иванова Устиния Иванова 02.10.1881 – kalmuline

Иванова Татьяна 12.01.1905 (tütar)

Иванова Клавдия 15.06.1907 (tütar)

Иванов Иван 12.05.1913 (poeg)

 

Селезнев Федор Иванов 05.04.1880

Селезнев Анфиян Федоров 01.04.1916

 

  1. Ильин Артемий Васильич 24.03.1854

Ильина Анна Самульевна (abikaasa) 25.07.1870

lapsed: Ильина Анна Артемьева (abielus) 09.12.1901

Ильин Андрей Артемьевич 17.10.1905

Ильина Мавра Артемьева 03.05.1906

Ильин Дий Артемьевич 15.07.1913

Ильин Евдокия Артемьева 01.03.1916

 

  1. Ильина Анна Петровна (lesk) 09.12.1859

Ильин Иван Тимофеич (poeg) 24.06.1906

 

  1. Ильин Тимофей Федорыч 22.01.1868

Ильина Федосия Григорьевна (abikaasa) 29.05.1875

lapsed: Ильин Демид Тимофеевич 16.08.1901

Ильин Карп Тимофеевич 13.10.1909

Ильина Ираида Тимофеевна 23.08.1914

Ильин Димитрий Тимофеевич 26.10.1915

 

  1. Ильин Аверьян Тимофеевич 22.10.1903

Ильина Елена Савельевна (abikaasa) 21.05.1905

 

Сидоров Григорий Петрович 05.08.1850 – kalmuline

Сидорова Татьяна Алексеева (abikaasa) 12.01.1845

 

  1. Ильин Семен Федорыч 02.02.1870

Ильина Татьяна Ивановна (abikaasa) 12.01.1882

lapsed: Ильина Ульяна Семеновна 21.12.1905

Ильина Антонина Семеновна 02.06.1908

Ильин Пиман Семенович 27.08.1909

Ильина Анна Семеновна 03.02.1912

Ильин Петр Семенович 15.12.1914

Ильин Федот Семенович 09.03.1917 – kalmuline

Ильин Иван Семенович 26.09.1921

 

  1. Ильин Савелий Васильевич 05.12.1862

Ильина Ксения Симоновна (abikaasa) 25.01.1875

дети: Ильина Парасковия Савельевна 28.10.1903

Ильина Елена Савельевна (abielus) 21.05.1905

Ильина Надежда Савельевна 17.09.1908

Ильин Федот Савельевич 07.06.1911

Ильин Александр Савельевич 30.08.1914

Ильин Стахий Савельевич 31.10.1920 – kalmuline

 

  1. Кабылкин Федор Михайлов 11.03.1850

Кабылкин Виктор Федоров (poeg) 11.11.1882

Кабылкина Парасковия Кирилова (abikaasa) 14.10.1893

Кабылкин Родион Викторыч (poeg) 10.11.1916

Кабылкина Хеврония Викторовна (tütar) 25.06.1921

Кабылкина Зинаида Викторовна (tütar) 06.11.1924

 

  1. Кабылкин Симон Михайлыч 01.10.1840

Кабылкин Андрей Симоныч (poeg) 02.10.1872

Кабылкина Акулина (abikaasa) 24.07.1885

lapsed: Кабылкина Степанида Андреевна (abielus) 11.11.1902

Кабылкина Марина Андреевна 20.09.1908

Кабылкина Фотиния Андреевна 20.03.1910

Кабылкин Викул Андреевич 02.02.1914

Кабылкин Трофим Андреевич 20.06.1919

Кабылкина Капиталина Андреевна 12.10.1921

Кабылкин Никифор Андреевич 13.11.1924

 

  1. Кабылкин Трофим Симоныч 23.07.1879

Кабылкина Иринья Денисьевна (abikaasa) 08.05.1888

lapsed: Кабылкин Александр Трофимыч 24.08.1911

Кабылкин Филипп Трофимыч 04.10.1913

Кабылкина Марина Трофимовна 15.07.1917

Кабылкин Тарасий Трофимыч 11.02.1920

 

  1. Карзубов Назар Савельевич 14.10.1860

Карзубова Евдокия Прокофьевна (abikaasa) 04.08.1860

Карзубова Фекла Назарьевна (tütar) 10.10.1893

Карзубов Петр Назарьевич (poeg) 25.06.1905 – kalmuline

Карзубова Акулина Назарьевна (tütar) 13.06.1897

Карзубова Феодосья (Akulina tütar) 29.05.1924 – kalmuline

Карзубов Василий Назарьевич (poeg) 10.04.1919

Карзубов Михаила Назарьевич 15.09.1885

Карзубова Татьяна Никифоровна (abikaasa) 13.01.1891

Карзубов Феоктист Михайлович (poeg) 04.01.1924

 

  1. Карзубова Акулина Дмитреевна 1854 – kalmuline

 

  1. Карзубов Степан Савельич 02.08.1863

Карзубова Анна Васильевна (abikaasa) 09.09.1872

lapsed: Карзубов Карп Степаныч 06.10.1900

Карзубов Зиновий Степаныч 30.10.1903

Карзубов Потапий Степаныч 08.12.1906

Карзубов Тит Степаныч 26.03.1911

Карзубова Евдокия Степановна 01.08.1912

Карзубова Елена Степановна 04.06.1915

Карзубова Марина Степановна (abielus) 18.06.1899

Карзубов Михаил Иваныч (poeg) 04.01.1919?

 

  1. Килашова Иринья Федорова 16.04.1870

 

  1. Кобылкин Тимофей Максимыч 22.02.1856

Кобылкин Паросковья Ефимовна (abikaasa) 28.10.1859

Кобылкина Евдокия Максимовна (Timofei õde) 04.08.1859

Кобылкина Наталья Тимофеевна (tütar, abielus) 26.08.1899

Кобылкина Фекла Тимофеевна (tütar) 01.10.1907

Кобылкин Самсон Тимофеич (poeg) 27.06.1893

Кобылкина Анна Ивановна (abikaasa) 03.02.1894

Кобылкина Елизавета Самсоновна (tütar) 23.04.1920

Кобылкина Валентина Самсоновна (tütar) 10.02.1923

Кобылкин Александр Самсонович (poeg) 10.04.1925

 

  1. Кондратьева Агафия Леонтьевна (lesk) 03.04.1882

Кондратьев Лупан Димитриев (poeg) 15.08.1909

 

  1. Кондратьев Карп Димитриев 13.10.1881

Кондратьева Степанида Тимофеевна (abikaasa) 11.11.1889

lapsed: Кондратьев Федор Карпыч 01.06.1913

Кондратьева Анна Карповна 28.01.1915

Кондратьев Борис Карпович 29.08.1917

Кондратьев Иосий Карпович 17.10.1920

Кондратьев Панкратий Карпович 09.07.1926

Кондратьев Федор Карпович 09.07.1926

 

  1. Корнышов Трофим Тихоныч 20.09.1855

Корнышова Евдокия Алексеевна 04.08.1865 – kalmuline

Корнышов Василий Трофимыч (poeg) 01.04.1894

Корнышова Анна Дмитриевна (abikaasa) 23.12.1901

Корнышов Андрей Васильев (poeg) 03.06.1921

 

  1. Коротков Фирс Осипович 1874

Короткова Фотения Лукинична (abikaasa) 1884

lapsed: Коротков Прокопий Фирсович 1914

Коротков Пимен Фирсович 27.08.1915

Короткова Матрена Фирсовна 09.11.1918

Коротков Леонтий Фирсович 09.03.1923

Коротков Викула Фирсович 03.02.1920

Коротков Петр Фирсович 05.08.1925

 

  1. Лекарев Яков Лукич

Лекарева Анна Федоровна

Лекарева Степанида Яковлевна (tütar, abielus) 25.02.1900

Лекарева Анна Яковлевна (tütar) 08.12.1909

Лекарев Матвей Яковлич (poeg) 12.08.1911

Лекарев Никифор Яковлич (poeg) 04.11.1915

Лекарева Мария Яковлевна (tütar) 15.02.1891

Лекарев Исак (poeg) 1918

Лекарев Семен Яковлич (poeg) 15.02.1894

Лекарева Ольга Евдокимова (abikaasa)

Лекарев Мирон Семенович (poeg) 11.08.1921

Лекарева Ефимия Яковлева  (Jakovi tütar) 16.07.1897

 

  1. Лешкин Гордей Павлович 1.01.1888

Лешкина Евдокия Мартемьяновна (abikaasa) 01.03.1884

lapsed: Лешкин Феодор Гордеич 25.12.1913

Лешкин Андрей Гордеич 30.11.1916

Лешкин Никифор Гордеич

Лешкин Ермила Гордеич 24.05.1922

 

Акулина Кирилловна 1854 – kalmuline

 

  1. Малышова Надежда Антонова 17.09.1840

 

  1. Манжурцев Иван Иваныч 24.11.1879

Манжурцева Парасковья Никифоровна (abikaasa) 14.11.1890

lapsed: Манжурцева Екатерина Ивановна 24.11.1908

Манжурцев Полинарий Иванович 22.12.1913

Манжурцев Спиридон Иваныч 22.12.1917

Манжурцев Афанасий Иваныч 05.12.1920

Манжурцев Филипп Иваныч 11.10.1924

 

  1. Машинин Евсей Карпович 22.07.1879 – 17.09.1926

Машинина Анисия Семеновна (abikaasa) 29.12.1879

Машинина Евдокия Евсеевна (tütar, abielus) 04.08.1904

 

  1. Машинин Иван Карпович 07.03.1872

Машинина Матрена Ивановна (abikaasa) 14.11.1872

lapsed: Машинина Степанида Ивановна (abielus) 13.11.1903

Машинин Петр Иванович 29.06.1905

Машинин Тимофей Иванович 22.01.1908

Машинина Агафья Ивановна 05.02.1916

Машинина Марья Ивановна 01.04.1920

 

  1. Мызникова Мария Филиповна (lesk) 23.07.1870

Мызников Парамон Иванович (poeg) 06.12.1908

Мызникова Евдокия Ивановна (tütar) 01.03.1911

 

  1. Мызникова Пелагея Антоновна (lesk) 08.10.1860

Мызников Гурьян Григорьич (poeg, tapetud) 12.11.1898

 

  1. Никифоров Иван Васильич 30.07.1855

Никифорова Зиновия Андреевна (abikaasa) 30.10.1857

Никифорова Крестина Ивановна (tütar) 24.07.1889

Никифорова Паросковья (Krestina tütar) 14.10.1908

Никифоров Кузьма Иваныч (Ivani poeg) 29.06.1891

Никифорова Марья Спиридонова (abikaasa) 08.09.1897

Никифоров Дмитрий Кузьмич (poeg) 02.02.1921

Никифоров Кузьма Кузьмич (poeg) 24.06.1922

Никифоров Феодот Кузьмич (poeg) 05.03.1926

 

  1. Простяков Фома Савельич 06.10.1873

Простякова Фекла Андреева (abikaasa) 24.09.1877

lapsed: Простякова Пелагея Фоминична 08.10.1900

Простякова Агрипина Фоминична 13.06.1902

Простякова Евдокия Фоминична  04.08.1904

Простяков Захар Фомич 05.09.1910

Простяков Степан Фомич 29.11.1915

 

  1. Простяков Анисим Савельевич 15.02.1865

Простякова Марина Лукантьевна (abikaasa) 20.05.1882

lapsed: Простякова Анисья Анисимовна (abielus) 30.12.1900

Простякова Марина Анисимовна 20.02.1904

Простяков Парфирий Анисимович 26.02.1906

Простякова Полагея Анисимовна 21.05.1914

Простякова Иринья Анисимовна 05.05.1916

Простякова Елена Анисимовна 01.06.1918

Простякова Паросковья Анисимовна 14.10.1920

Простякова Марфа Анисимовна 04.07.1925

 

  1. Раманенков Дементий Иваныч 07.08.1860 – kalmuline

Раманенкова Иринья Васильевна (abikaasa) 05.04.1865

lapsed: Раманенков Дементий Дементич 08.08.1892

Раманенков Ермолай Дементич 22.08.1905

Раманенкова Степанида Дементьевна 11.11.1907

Раманенкова Ульяна Дементьевна 17.08.1910

Раманенков Евдокия Дементьевна 15.09.1919

 

  1. Рамоненков Мирон Семеныч 17.08.1860

Рамоненкова Апросенья Савельева (abikaasa) 22.05.1865

Рамоненков Константин Мироныч 21.05.1903 (poeg)

Рамоненков Зиновий Мироныч 30.12.1908 (poeg)

Рамоненков Кузьма Мироныч 01.11.1893 (poeg)

Рамоненков Савостьян Мироныч 18.12.1905 (poeg)

Рамоненкова Парасковия Мироновна (abikaasa) 28.10.1904

Рамоненков Степан Савостьяныч (poeg) 22.08.1922

Рамоненков Петр Савостьяныч (poeg) 27.07.1925

 

  1. Рамоненков Максим Иваныч 13.01.1882

Рамоненкова Анисья Григорьева (abikaasa) 30.12.1895

Рамоненкова Наталья Максимовна (tütar) 26.08.1914

 

  1. Рамоненков Трофим Иваныч 19.09.1882

Рамоненкова Елена Родионова (abikaasa) 21.05.1890

lapsed: Рамоненкова Наталья Трофимова 26.08.1912

Рамоненкова Евдокия Трофимова 01.03.1915

Рамоненкова Марина Трофимова 17.02.1917

Рамоненков Миней Трофимыч 05.12.1919

Рамоненков Максим Трофимыч 13.08.1922

Рамоненков Василий Трофимыч 01.01.1924

 

Анисимов Родион Степаныч 08.04.1850

 

  1. Рамоненков Ермила Иваныч 13.01.1886

Рамоненкова Анисья Алексеевна (abikaasa) 30.12.1892

lapsed:  Рамоненков Левкей Ермолаич 14.12.1916

Рамоненков Анатолий Ермолаич 06.07.1918 – kalmuline

Рамоненков Исай Ермолаич 03.06.1920

Рамоненков Маркиан Ермолаич 10.07.1923

 

Рамоненкова Федосия Васильева (lesk) 15.08.1860

 

  1. Ратмонова Евдокия Ивановна (lesk) 01.03.1891

Ратмонова Устиния Феодоровна (tütar) 02.10.1910

 

  1. Ромоненкова Саломонида 05.01.1855

Ромоненков Василий Иваныч (poeg) 30.01.1892

Ромоненкова Фекла Акинтьевна (abikaasa) 24.05.1900

Ромоненков Артомон Васильич (poeg) 20.09.1922

Ромоненкова Наталья Васильевна (tütar) 26.08.1924

Ромоненков Яков Иваныч 20.05.1896

Ромоненкова Ульяна Павлова (abikaasa) 25.03.1900

Ромоненкова Вера Яковлева (tütar) 17.09.1921

Ромоненков Пиман Яковлевич (poeg) 20.08.1923

Ромоненкова Елизавета Яковлева (tütar) 24.04.1926

 

  1. Ромоненков Фома Иваныч 06.10.1892

Ромоненкова Татьяна Филипповна (abikaasa) 12.01.1895

 

  1. Савосткина Пелагея Михайловна 1854 – kalmuline

Савосткина Марина 1884 – kalmuline

Савосткина Евдокия Тимофеевна (Marina tütar) 01.03.1908

 

Богданов Карп Естифеич 1869

 

  1. Селезнев Лука Иванович 1852 – kalmuline

Селезнева Ефимия Потаповна 1859 – kalmuline

Селезнев Стефан Иванович 28.11.1906

 

  1. Селезнева Наталья Ивановна 1844 – kalmuline

 

  1. Селезнева Лукерья (lesk) 09.05.1870

Селезнев Терентий Васильевич (poeg) 14.04.1897

 

  1. Селезнев Иван Иваныч 08.04.1872

Селезнева Марья Иродионовна (abikaasa) 22.07.1883

lapsed: Селезнев Абрам Иваныч 29.10.1906

Селезнева Ульяна Ивановна 15.08.1909

Селезнева Анисья Ивановна 01.01.1912

Селезнева Анна Ивановна 24.07.1918

Селезнев Артемий Иваныч 20.03.1921

 

  1. Селезнева Анна Осиповна (lesk) 09.09.1845

Селезнев Назарий Леонтьев 14.10.1879 – kalmuline

Селезнева Парасковия Андреевна (abikaasa) 28.10.1887

Селезнев Ефим Назарьев (poeg) 20.05.1914

Селезнев Кондратий Назарьев 06.09.1919

 

  1. Селезнев Иван Левонтьев 22.07.1885

Селезнева Пелагея Павлова (abikaasa) 08.10.1889

lapsed: Селезнев Антон Иваныч 10.02.1916

Селезнев Ульян Иваныч 14.06.1919

Селезнев Нионил Иваныч 28.10.1920

Селезнев Татьяна Ивановна 15.01.1923

 

  1. Селезнев Иван Михайлыч 07.12.1864 – kalmuline

Селезнева Наталья Моисеевна (abikaasa) 24.08.1873

Селезнева Татьяна Ивановна (tütar, abielus) 14.01.1903

Селезнева Ксения Ивановна (tütar, abielus) 12.10.1907

Селезнева Евдокия Ивановна (tütar) 05.08.1909

Селезнева Екатерина Ивановна (tütar) 30.12.1911

Селезнева Пистимия Ивановна (tütar) 20.11.1914

Селезнев Афанасий Иванович (poeg) 25.04.1916

Селезнев Терентий Иванович (poeg) 12.11.1918

Селезнев Иродион Иванович (poeg) 12.11.1901

Селезнева Анна Филиповна (abikaasa) 10.11.1900

 

  1. Сидоров Денис Родионыч 26.09.1864 – 28.03.1926

Сидорова Марина Мартемьянова (abikaasa) 17.07.1870

 

  1. Скоробогатов Лаврентий Васильев 10.08.1854

Скоробогатов Михаил Лаврентьич (poeg) 14.02.1902

Скоробогатова Паросковья Михайловна (abikaasa) 24.10.1900

Скоробогатов Фавст Михайлыч (poeg) 03.08.1920

Скоробогатов Сергей Михайлыч (poeg) 30.09.1922

 

  1. Смирнова Катерина Ивановна (lesk) 15.02.1885

Смирнов Арефий Федорыч (poeg) 24.10.1895

Смирнова Анна Федоровна (tütar) 25.06.1899

Смирнов Матвей Федорыч (poeg) 10.08.1900

Смирнов Кузьма Федорыч 01.11.1905

Смирнова Евдокия Федоровна (tütar) 04.08.1908

Смирнова Татьяна (Anna tütar) 12.01.1920

 

  1. Смирнов Григорий Алексеевич 25.01.1876

Смирнова Парасковия Степановна (abikaasa) 14.10.1889

Смирнов Яков Григорьевич (poeg) 04.01.1912

 

  1. Смирнов Алексей Прокофьевич 25.02.1859

Смирнова Марья Михайловна (abikaasa) 25.02.1860 – kalmuline

Смирнова Иринья Алексеевна (tütar) 05.05.1885

Смирнова Ефросинья (Irinja tütar) 25.09.1924

Смирнов Кирилл Алексеич (Aleksei poeg) 09.06.1904

Смирнов Феофон Алексеич (poeg) 12.03.1893

Смирнова Анна Артемьевна (abikaasa) 09.12.1901

Смирнов Купреян Алексеич (poeg) 02.10.1897

Смирнова Евдокия Филипьевна (abikaasa) 01.03.1892

Смирнова Зинаида Купреяновна (tütar) 11.10.1914

 

  1. Софронов Родион Моисеевич 10.04.1861

Софронова Анна Григорьевна (abikaasa) 1879

Софронов Даниил Родионыч (poeg) 10.12.1917

 

  1. Софронов Иван Федоров 29.08.1907

Софронова Ксения Ивановна (abikaasa) 12.10.1907

Софронов Федор Иваныч (poeg) 26.02.1925

 

Софронова Анна Иванова 09.12.1840 – kalmuline

 

  1. Степаненков Миней Купреяныч 07.12.1897

Степаненкова Анна Никифоровна (abikaasa) 05.10.1903

Степаненкова Евгения Минеевна (tütar) 23.12.1921 – kalmuline

Степаненков Феодор Минеевич (poeg) 28.08.1923

 

  1. Степаненков Осиф Васильевич 02.11.1854

Степаненкова Дарья Кондратьева (abikaasa) 1864

lapsed: Степаненков Леонтий Осипович 22.05.1887

Степаненков Гурьян Осипович 15.11.1897

Степаненков Андрон Осипович 17.05.1907

Степаненков Михей Осипович 17.08.1913

Степаненков Андриан Осипович 13.08.1915

Степаненкова Ксения Осиповна 27.02.1903

Степаненкова Наталия Осиповна 27.08.1910

Степаненкова Елена Осиповна 21.05.1914

 

  1. Степаненков Дорофей Купреяныч 05.06.1880

Степаненкова Серафима Максимовна (abikaasa) 29.07.1887

lapsed: Степаненкова Манефа Дорофеевна 13.11.1910

Степаненков Антон Дорофеевич 17.01.1912

Степаненкова Марфа Дорофеевна 04.07.1914

Степаненкова Марья Дорофеевна 01.04.1916

Степаненкова Пелагея Дорофеевна 08.10.1918

Степаненкова Анна Дорофеевна 15.09.1920

Степаненкова Алимпиада Дорофеевна 25.07.1923

 

  1. Степаненков Михаил Купреяныч 08.11.1882

Степаненкова Хевронья Гавриловна (abikaasa) 25.06.1895

Степаненков Трифон Михайлыч (poeg) 15.01.1916

Степаненков Иван Михайлыч (poeg) 10.12.1921

Степаненков Павел Михайлыч (poeg) 12.12.1924

 

  1. Степаненков Ульян Купреяныч 21.06.1895

Степаненкова Федосия Федоровна

Степаненков Симеон Ульяныч (poeg) 01.09.1922

Степаненков Игнатий Ульяныч (poeg) 20.12.1923

 

  1. Степаненков Семен Васильич 03.02.1850 – kalmuline

Степаненкова Парасковия Моисеевна (abikaasa) 14.10.1879

 

  1. Стогов Марк Семеныч 25.04.1877

Стогова Евдокия Кириллова (abikaasa) 01.03.1887

lapsed: Стогов Михаил Маркович 21.05.1908

Стогов Феодор Маркович 17.02.1909

Стогов Евсей Маркович 22.06.1912

Стогов Иван Маркович 02.09.1914

Стогов Сафрон Маркович 11.03.1916

Стогова Лампия Марковна 11.10.1919

Стогова Анна Марковна 09.12.1921 – kalmuline

Стогова Ефросиния Марковна 25.06.1924

 

Стогова Наталья Кириллова 26.08.1856

 

  1. Тарасов Григорий Андреевич 30.09.1870

Тарасова Марья Никифоровна (abikaasa) 12.07.1878

lapsed: Тарасов Потапий Григорьич 08.12.1901

Тарасов Симон Григорьевич 08.05.1907

Тарасов Владимир Григорьевич 15.07.1908

Тарасов Власий Григорьевич 11.02.1911

Тарасова Капиталина Григорьевна 27.10.1913

Тарасова Анна Григорьевна 09.12.1920

Тарасова Анфиса Григорьевна 12.04.1905

Тарасов Стефан (poeg) 02.08.1925

 

Тарасова Надежда Ивановна (Grigori ema) 17.09.1842 – kalmuline

 

  1. Феклистов Егор Архипович 07.04.1876

Феклистова Ксения Агафоновна (abikaasa) 14.10.1900

lapsed: Феклистова Парасковия Егоровна 10.05.1907

Феклистов Степан Егорович 10.05.1911

Феклистова Матрена Егоровна 01.11.1916

Феклистов Варфаломей Егорович 04.06.1919

Феклистова Наталья Егоровна 26.08.1921

Феклистова Агафия Егоровна 05.02.1924

 

  1. Феклистов Фадей Архипыч 21.08.1877

Феклистова Степанида Федоровна (abikaasa) 11.11.1883

lapsed: Феклистова Евдокия Фадеевна 04.08.1913

Феклистова Анна Фадеевна 08.09.1915

Феклистова Хевронья Фадеевна 03.07.1918

Феклистов Сидор Фадеевич 04.02.1921

Феклистова Матрена Фадеевна 02.11.1923

 

  1. Феклистов Яков Архипыч 21.03.1879

Феклистова Агафья Дмитриевна (abikaasa) 05.02.1895

lapsed: Феклистова Евдокия Яковлевна 04.08.1913

Феклистова Паросковья Яковлевна 28.10.1915

Феклистова Федора Яковлевна 10.09.1918

Феклистова Пулхерия Яковлевна 27.08.1921

Феклистов Василий Яковлевич 01.01.1924

Феклистова Анна Яковлевна 25.07.1926

 

Феклистов Архип Иваныч 19.02.1844

 

  1. Феофанов Иван 1857 – kalmuline

Феофанова Анна Михайлова (abikaasa) 1859 – kalmuline

Феофанова Евдокия Ивановна (tütar, abielus) 04.08.1903

 

  1. Фокин Акиньтий Петров 04.03.1853

Фокина Федосия Акинтьева (tütar, abielus) 29.05.1888

Фокина Фекла Акинтьева (tütar, abielus) 24.05.1900

 

Фокин Яков Акинтьич 12.10.1878

Фокина Анна Антонова (abikaasa) 25.07.1890

lapsed: Фокина Федосия Яковлевна 29.05.1917

Фокина Домника Яковлевна 04.01.1920

Фокин Федор Яковлевич 25.04.1922

Фокина Елена Яковлевна 21.05.1924

 

  1. Фокин Калина Карпыч 29.07.1895

Фокина Ефимия Кузминишна (abikaasa) 19.09.1897

Фокина Мария Калиновна (tütar) 22.07.1920

Фокин Захар Калинович (poeg) 05.09.1922

 

Фокин Федор Карпыч 09.07.1904

 

  1. Фокин Иван Абрамов 24.06.1877

Фокина Аксенья Андреева (abikaasa) 24.01.1872

Фокин Михаил Иваныч (poeg) 04.01.1915

 

Фокина Варвара Егорова 04.12.1849 – kalmuline

 

  1. Фокин Иван Абрамов 20.05.1873

Фокина Василиса Дементьева (abikaasa) 21.08.1881

lapsed: Фокин Авдей Иваныч 10.11.1907

Фокина Агафия Ивановна 05.02.1909

Фокина Акулина Ивановна 13.06.1916

Фокина Анисья Ивановна 30.12.1918

 

  1. Фокин Иван Абрамович 24.06.1874 – kalmuline

Фокина Евдокия Яковлевна 01.03.1879

lapsed: Фокин Кирилл Иваныч 12.01.1904

Фокина Парасковия Ивановна 1905

Фокин Акулина Ивановна (abielus) 26.06.1906

Фокин Евстифей Иваныч 14.08.1909

Фокина Зинаида Ивановна 1910

Фокина Агафья Ивановна 15.03.1914

Фокин Алексей Иваныч 10.03.1920

 

  1. Фокин Ефим Акинтьич 20.01.1874

Фокина Акулина Ивановна (abikaasa) 13.06.1875

 

  1. Чернышов Петр Никитич 1890

Чернышова Пелагея Ивановна (abikaasa) 08.10.1884